İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

BEGE’de boş pozisyonları doldurmaya çalışmıyoruz, insani nitelikleri teknik bilgileri kadar önemli olan kişiler arıyoruz. Sistemden çok insanlara öncelik vermeye inandığımız için merkezi olmayan modelimiz, tüm çalışanlarımız için özerklik, güven ve sorumluluk üzerine kuruludur.

Birbirimize saygı duyuyoruz ve farklı özgeçmişlerden, deneyimlerden ve görüşlerden gelen çeşitliliğimize değer veriyoruz. Herkesin içindeki en iyiyi ortaya çıkarmaya kararlıyız ve iş gücümüzün çeşitliliğini genişletmek için çok çalışıyoruz. Güvenlik, kalite, etik ve çeşitlilik konularında tutarlı değerlere sahip olan Bege, hayatımızın en büyük zorluklarını çözme, müşterilerimize mükemmelliği sunma, inovasyona öncülük etme ve en büyük varlığımız olan sizlerin kariyerlerini ilerletme misyonundadır.

Tüm projelerimizde insan haklarına saygı göstermeye bağlılığımız, çalışma kültürümüz ve operasyonel yönetim sistemimiz içerisinde şekillendirilmiştir.

İnsan Kaynakları Yönetim Politikamız

  • Şirketimizin stratejik hedeflerini daha ileriye taşımak
  • Kalitenin başarıyı beraberinde getireceği yönündeki inancımıza uygun; kaliteli, çalışan güvenliği öncelikli, programa uygun ve fizibil imalat yapma ilkesini benimsemek.
  • Pozisyon için en iyi özelliklere sahip bireyleri istihdam etmek.
  • Karşılıklı güven ve saygının hüküm sürdüğü, bütün çalışanların kendilerini değerli ve sözleri dinlenir hissettikleri ve misyonumuzun tamamlanması bakımından en iyi çabaları ile katkıda bulunabilecekleri bir çalışma ortamı kültürünü sürdürmek.
  • Bütün çalışma arkadaşlarımızın işleri ile ilgili olarak kendilerinden nelerin beklendiğinin farkına varmalarını sağlamak ve yapıcı performans değerlendirmeleri, eğitimler ve kariyer planlama gibi vasıtalarla kabiliyetlerini geliştirme konusunda kendilerine katkı sağlamak.
  • Herhangi bir pozisyon için personel ihtiyacı doğduğunda bir BEGE Çalışanı tarafından doldurulamayacağına kanaat getirdikten sonra, personel alımını düşünmek.